Temat na czasie - PREZENTY!

24-11-2020

Żyjemy teraz w ciekawych, ale trudnych czasach: epidemia na skalę światową, konieczność dystansu, zdalne nauczanie i zdalna praca, ograniczenia w funkcjonowaniu handlu… ale czy to wszystko znaczy, że nie będzie prezentów, a nawet świąt? Oczywiście, że NIE!  Tym bardziej potrzebujemy trochę radości, zarówno z kupowania, jak i z otrzymywania prezentów! Każdy prezent na święta i prezent bez okazji jest dowodem, że ktoś o nas pamięta, więc nie wahajcie się: szukajcie i wybierajcie prezenty dla dziewczyny, prezenty dla chłopaka, upominki dla mamy i taty, dla syna i dla córki.

Na pewno doskonale wiecie, że prezent dla trzylatka i prezent dla dorosłego to zupełnie dwie różne sprawy. Specjalizujemy się raczej w tych pierwszych, ale piękny i praktyczny prezent dla kobiety lub mężczyzny też się u nas znajdzie, wystarczy wyszukać Picnik Adult, żeby znaleźć rewelacyjne kubki termiczne, idealne na gorącą kawę lub herbatę!

Niebieski, metalowy kubek termiczny z izolowanym, wygodnym uchwytem Maped Picnik Adult

Ale wróćmy do prezentu dla dziecka, jeśli szukasz w sklepach internetowych czegoś dopasowanego do wieku, np. prezentu dla chłopca 5 lat, albo prezentu dla dziewczynki 7 lat skorzystaj z wyszukiwania po kategorii wiekowej. Nasz sklep esprado.pl ma taką wyszukiwarkę ułatwiającą zakupy artykułów dla dzieci. W odpowiedzi na pytanie „co kupić?” mogą pomóc również kategorie produktów utworzone dla klientów. I kolejna podpowiedź: przy szukaniu upominków warto zacząć od określenia ich wartości np. prezent do 50 zł, prezent do 100 zł – można wtedy wypróbować filtry cen produktów dostępne na stronie sklepu. Spróbujcie korzystać z takich ułatwień.

Wielu z nas stawia na prezent, który zaskoczy, ale pamiętajcie też o spełnianiu marzeń. Jeśli jesteście w stanie dowiedzieć się, o czym marzy dziecko (trochę pomaga w tym tradycja pisania listów do świętego Mikołaja) i wiecie, że jesteście w stanie sprostać oczekiwaniom, to zdecydujcie się na prezent jak marzenie. Uważajcie tylko przy decyzjach, bo źle spełnione życzenie może się stać rozczarowaniem, a tego chcemy uniknąć. Prezenty na mikołajki i prezenty na Boże Narodzenie są wielkimi wydarzeniami w życiu małego dziecka.

Są wśród nas osoby, które starają się, żeby prezent był nie tylko miłym upominkiem, ale również czymś, co dodatkowo będzie rozwijać zdolności manualne i plastyczne talenty. Szukajcie wtedy produktów, które wymagają samodzielnego malowania, składania, wycinania, zszywania, będą idealne na kreatywny prezent. A jeśli chodzi o ćwiczenie pisania przez dziecko, to czy wiecie, że ważna jest dobra koordynacja ręka-oko i że zabawa może pomóc w jej doskonaleniu? Przykładem, że są prezenty wspomagające naukę pisania, jest nasz Magiczny ekran oraz tablica Lumi Board do odrysowywania. I mamy gotowy pomysł na prezent edukacyjny dla 3 latka lub 4 latka. Inny, praktyczny prezent to skarbonka: sprawia radość i pomaga w nauce oszczędzania. Skarbonki to pomysłowy prezent, gdy nie chcemy wydawać dużej kwoty, albo gdy szukamy na upominek czegoś ciekawego, ale niezobowiązującego. Nadaje się praktycznie dla każdego, to świetny prezent dla mamy, dla taty, ale też miły prezent dla przyjaciółki, czy kolegi.

Skarbonki Świnki ze zdejmowanymi ryjkami

Wręczajmy upominki i składajmy życzenia, żeby pokazać, że pamiętamy o naszych najbliższych. Wiem, że prezenty i życzenia są często wymagającym tematem, ale podejmijmy to wyzwanie! I niech to nie będą decyzje i zakupy na ostatnią chwilę, warto zająć się tematem z wyprzedzeniem, aby dać sobie czas do namysłu, może nawet zdążyć podpytać o wymarzony prezent… Życzę Wam powodzenia, znajdźcie idealny prezent dla każdej z obdarowywanych przez Was osób.

Pozdrawiam serdecznie – Ula ze sklepu esprado.pl