Dla najmłodszych rówieśników esprado.pl

20-07-2021

Dzisiaj mamy bardzo poważny temat: urodziny! A wszystko przez to, że nasz sklep esprado.pl właśnie kończy 1 roczek. Powstał 22 lipca 2020 roku, to tego dnia stawialiśmy pierwsze kroki jako sklep internetowy! Mamy już za sobą pierwsze radości i pierwsze choroby wieku dziecięcego. A przed sobą nowe plany i pomysły na to, jak sprawiać radość.

Z racji młodego wieku sklepu bardzo mocno identyfikujemy się z naszymi najmłodszymi klientami: dziećmi w wieku 1 roku i dwulatkami. Produkty dla małych dzieci w tym wieku wybierają dorośli: mamusie i tatusiowie, babcie i dziadkowie lub ciocie i wujkowie. Dlatego postanowiliśmy pomóc i przetestować oraz krótko opisać nasze produkty dla maluchów oferowane w sklepie.

Na początek farby do malowania palcami dla dziecka od 1 roku życia. Są doskonałe na prezent już dla rocznego malucha. Cztery szerokie słoiczki musi odkręcić ktoś dorosły, ale to bardzo dobrze, bo to zabawa, która musi przebiegać pod kontrolą rodzica lub innej odpowiedzialnej osoby, inaczej kolory mogą znaleźć się wszędzie. Farby są mocno kryjące, mają intensywne barwy i lekko lejącą konsystencję idealną do nabierania rączkami. To świetny pomysł na prezent do ogrodu, do zabawy kolorami na świeżym powietrzu. Oczywiście zostały przetestowane dermatologicznie, bo oferujemy wyłącznie farby bezpieczne dla dzieci.

Otwarte farby do malowania palcami, odciski dłoni.

Farby do malowania palcami są zmywalne i spieralne, ale mimo to polecamy fartuszek dla małego dziecka. Lepiej ochronić ubranka przed pobrudzeniem, żeby uniknąć niepotrzebnego przebierania i prania. Przód i tył fartuszka zostały wykonane z nieprzemakalnego tworzywa, a rękawki z elastycznej, wodoodpornej tkaniny, zapewniającej wygodę podczas zabawy.

Jeśli nie farby, to może kredki? Zanim sięgniecie po te drewniane, wypróbujcie woskowe kredki dla najmłodszych, nadają się już dla dzieci od 18 miesiąca życia. Duży, zaokrąglony kształt kredek sprawia, że łatwo chwycić je małą rączką. Kredki dla małego dziecka malują całą powierzchnią. Co więcej, dzięki otworom w każdej kredce i zdobiącym je zabawnym buziom, można je wykorzystać nie tylko do rysowania, ale również do zabawy.

Kolejna kategoria kredek dla dzieci od 1 roku życia to grube kredki świecowe Maped Early Age o trójkątnym przekroju. Łatwo je trzymać w małej dłoni, miękko rysują i mają intensywne kolory, wszystko dzięki wysokiej jakości woskowi użytemu do ich produkcji. Będą idealne na prezent dla dziecka, które lubi rysować.

Kredki woskowe Early Age bez opakowania

Nasze drewniane kredki dla dzieci są również grubsze niż standardowe i mają trójkątny przekrój, po to, aby najmłodsi mogli je łatwo chwytać, dzięki czemu rysowanie stanie się przyjemniejsze. Nasze kredki dla dzieci od 2 roku życia wyróżnia miękki, odporny na kruszenie oraz złamania wkład, który ułatwia prowadzenie kredki po kartce. Grafit o przekroju 5 mm oznacza dużo więcej intensywnego koloru podczas rysowania! Przy okazji, pamiętajcie, że do takich kredek potrzebna będzie temperówka z dużym otworem.

Nie zapominajmy o flamastrach, te również są dostępne w specjalnej wersji dla najmłodszych milusińskich. Flamastry dla rocznego dziecka mają intensywne kolory, które zostały zamknięte w grubej, łatwej do trzymania obudowie. Flamastry dla małych dzieci wyposażone są w specjalne, bezpieczne końcówki, zablokowane przed usunięciem i bardzo wytrzymałe na nacisk. Dziecko nie ma możliwości wyrwania takiej końcówki ani wciśnięcia jej do wnętrza flamastra.  Warto brać to pod uwagę, gdy chcecie wybrać flamastry dla dziecka. 

Flamastry Early Age, którymi rysuje dziewczynka

Flamastry i kredki świecowe dla dziecka od pierwszego roku życia można kupić również jako zestaw z dużym plakatem do kolorowania w walizeczce Jumbo, która jest świetnym pomysłem na prezent z okazji pierwszych urodzin dziecka, ale również na prezent dla dziecka 2 latka.

Niezależnie który z opisanych przez nas produktów zostanie wybrany na prezent dla chłopca lub prezent dla dziewczynki możecie być spokojni o bezpieczeństwo dziecka: wszystkie produkty z serii Early Age zostały wyprodukowane zgodnie ze wszystkimi regulacjami europejskimi dotyczącymi produktów dla małych dzieci. Najmłodsi mogą bezpiecznie bawić się kolorami, kształcąc swoją kreatywność i zdolności artystyczne. Niech rozwijają się i rosną razem z naszym sklepem esprado.pl sprawiając radość swoim najbliższym!

Pozdrawiam z uśmiechem,

Ula ze sklepu esprado.pl