Kreatywny zestaw z totemami i kolorowym piaskiem

Piaskiem też można malować, przekonaj się sam.

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 907014
  • Producent: Maped Creativ
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 19,99 zł 15,99 zł

Kreatywny zestaw z totemami i kolorowym piaskiem

Piaskiem też można malować

Zachęcamy do obejrzenia filmu:

https://youtu.be/9MGCfqvWvoQ

 Zestaw od Maped Creativ do kolorowania za pomocą piasku. Angażuje dziecko do zabawy i pobudza jego wyobraźnię. W opakowaniu znajdują się 2 modele totemów oraz plastikowy nożyk, bezpieczny dla dziecka, który pomaga zdjąć naklejkę z totemów. Dzięki tubkom z piaskiem w 6 kolorach swoje dzieło można dekorować według własnego gustu i upodobania. Totem idealnie nadaje się jako dekoracja do pokoju lub prezent.

W Mini Boxie znajdziesz kartonowy szablon do złożenia, ale nie taki zwyczajny. Czarne fragmenty pokryte są aksamitnym w dotyku materiałem. Pozostałe miejsca można wypełnić ulubionymi kolorami, najlepiej jeszcze przed złożeniem.

Zestaw od Maped Creativ do kolorowania za pomocą piasku. Angażuje dziecko do zabawy i pobudza jego wyobraźnię. W opakowaniu znajdują się 2 modele totemów oraz plastikowy nożyk, bezpieczny dla dziecka, który pomaga zdjąć naklejkę z totemów. Dzięki tubkom z piaskiem w 6 kolorach swoje dzieło można dekorować według własnego gustu i upodobania. Totem idealnie nadaje się jako dekoracja do pokoju lub prezent. Kreatywny zestaw zawiera 6 tubek z kolorowym piaskiem, pałeczkę do pomocy przy kolorowaniu i 3 plansze z totemami i dodatkami do totemów gotowe do dekoracji i zabawy. Dla dzieci od 5 roku życia.

Mini Box marki Maped Creativ

To nie tylko kompleksowy zestaw do zabawy, ale też kreatywny pomysł na zagospodarowanie dzieciom wolnego czasu. Dzięki oznaczeniom na pudełku bez obaw wybierzesz produkt odpowiedni do wieku dziecka od 5 roku życia. Nie musisz martwić się o jego bezpieczeństwo – wszystkie produkty Maped Creativ wyprodukowane są zgodnie z normami Europejskimi dla zabawek i produktów dla dzieci.

Zestaw zaprojektowany przez Maped Creativ, producenta znanej i poszukiwanej tablicy Lumi Board nagrodzonej wyróżnieniem Zabawka Roku 2020.